1408 Sokak No:7 Alsancak İZMİR
Bize Ulaşın: 0530 890 7660

Biorezonans Tedavisi

· Biorezonans · 2 Comments

Biorezonans Tedavisi Nedir?

1970 li yıllarda Alman doktor Morell, elektromanyetik titreşimlerin hastalıkları önlemek için tedavi amacıyla kullanılabileceğini düşündü ve damadı olan mühendis Raschke ile beraber MORA ismini verdikleri frekans kontrollü bir cihaz tasarladılar. Bu cihazı daha da geliştirerek bilgisayar teknikleri ile birleştirip BİCOM adıyla kullanmaya başladılar.

Urz¹dzenie do biorezonansu magnetycznego, wykorzystywane przede wszystkim w diagnozie alergologicznej.

Biorezonans tedavisi, bedenimizde gerçekleşen olayların sadece kimyasal olarak değil aynı zamanda elektromanyetik frekanslar veya titreşimler yolu ile de kontrol edildiği prensibine dayanmaktadır. Her canlının kendine özgü bir frekans paterni vardır ve çevresel etkenlere bağlı olarak bu frekans modelinin zarar görmesi bazı hastalıkların nedeni olmaktadır.

Örneğin;  virüslerin, bakterilerin, parazitlerin neden olduğu toksik maddeler yada kimyasal etkilerin yanısıra kendi frekans yapıları nedeniyle vücudumuzun frekans yapısını bozarak  hastalıkların başladığı düşünülmektedir.

Toksik maddelere ait frekans bilgileri elektronik bir kablo yardımı ile vücudumuzdan alınıp bu titreşim bilgisini ters çeviren cihaz yardımı ile tekrardan elektrot yardımı ile vücuda geri verilir.

YASAL UYARI:

Bu sayfanın içerikleri ziyaretçilerini bilgilendirme amaçlı kurulmuş olup, sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi ve reçete bilgisi taşımaz. Sayfa sağlıkla ilgili yer verdiği tüm konularda öncelikle en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenebileceğini savunur. Sayfada konu olarak geçen tüm yöntemler kamuoyuna bilgi vermek amaçlı paylaşılmış olup, bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu sayfa sorumlu tutulamaz. Paylaşılan bilgilerin ilgilisi tarafından kullanılması Dr.Levent Sepit ile hasta- doktor ilişkisini doğurmaz. Tüm sayfa ziyaretçileri yasal uyarıyı kabul etmiş sayılır.

Bu sitede açıklanan REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili yazılar ve konu hakkında verilen bilgiler Dünya’da yayılmakta olan bir tamamlayıcı sağlık akımının yansımalarıdır. Burada anlatılan terapi yöntemleri; klasik tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonansın bir “TEDAVİ OLMADIĞI“nı ve “HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI“nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler “tamamlayıcı ve destekleyici terapiler” kapsamında hastaları bilgilendirici bilgiler olarak değerlendirilmelidir.

2 comments on “Biorezonans Tedavisi

  1. AYŞE İHSAN ZEYBEKOĞLU

    Sayın Levent Sepit,
    Biyorezonans ile sigarayı bırakmanın maliyeti konusunda bilgilenme istiyorum. Saygılarımla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.